| anonim_4396 a întrebat:

Ce contine bagajul vostru pentru camin (in cazul celor care incep facultatea peste cateva zile)?

1 răspuns:
| Okami23 a răspuns:

Deci fix o intrebare din aceasta cautam, ca si eu sunt in aceeasi situatie
o tona de haine (ca peste trei luni ajung inapoi acasa), laptop, obiecte personale, rechizite, o carte, agenda, uscator, placa, perini, lenjerie de pat, trei paturi, stativ, lighean, carlige, umerase, troller, cosmetice, prosoape, halat, etc. lista mea e lunga cat o zi de post