| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de orașul Huși?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am fost in Vaslui dar niciodata in Husi, e un "oras" (nu-mi place denumirea de municipiu) mic si cam atat stiu.

| artemidak a răspuns:

E un sat cred

| Violleta2022 a răspuns:

Oras micut, muncitoresc.

| oz_1736 a răspuns:

Vinul de Husi e bun. Fabrica aia de vinuri merge binisor, la export sta bine. Exporta in toata Europa, iar in Asia a ajuns pana in China. Pacat ca la oameni le da salarii mici.

| mgtow a răspuns:

Am fost acolo si drumul era destul de naspa, sat linistit cu tarani e normal. Aer curat dar nu mi-a placut. Mai misto ca la Arcanu - jud Buzau nu e nicaieri laughing acolo mi.am petrecut copilaria in vacantele de vara la bunici.

| danbnz a răspuns:

Mic, frumos, curat.

| nyoentox2002 a răspuns:

Eu sunt din Husi și îmi urăsc orașul din toată inima și vreau sa ma mut, acolo

| nyoentox2002 a răspuns (pentru nyoentox2002):

De acolo*