| NYØ2002 a întrebat:

Dar ce aveti toti cu Vasluiul? Eu sunt din orasul Husi, jud Vaslui si toti rad de mine ca spun de ca sunt din Vaslui

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai uite, in primul rand eu am ceva cu ei pentru ca nu sunt educati si incept intrebarile cu o injuratura

| NYØ2002 explică (pentru suntserios):

Nu toti sunt asa

| suntserios a răspuns (pentru NYØ2002):

Cam greu sa cred asta, cand tu ala care intrebi despre asta ai inceput cu o înjurătură

| NYØ2002 explică (pentru suntserios):

Ba frate numai vasluieni injura? pai tu nu ai injurat in viata ta?

| suntserios a răspuns (pentru NYØ2002):

Las o moarta. Toata lumea injura. Da e greu sa incerci sa intrebi de ce lumea generalizeaza pe vasluieni in functie de educatie cand tu in 2 fraze ai demostrat ca teoria e valida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar și din întrebare se vede ca ai un caracter infect de Vaslui. E un grad de cultura exprem de scăzut acolo, sunt mulți alcoolici, drogați, oameni fără carte.

| NYØ2002 explică (pentru anonim_4396):

Parca nu ar fi normal sa injuri.In toate orasele oamenii injura, bea si nu invata carte.Depinde de persoana nu de judet

| anonim_4396 a răspuns (pentru NYØ2002):

Acolo sunt cei mai mulți.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Pana ca si intrebarea asta aseamana a Vaslui

| Havyna a răspuns:

Din cauza câtorva oameni, sunteți toți catalogați aiurea. Asta e mentalitatea din România! Și eu am mulți prieteni din Vaslui și pot zice cu mâna pe inimă că sunt niște oameni de nota 10!
Nu contează locul de proveniență, cât să fii om!