| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre arabi?

33 răspunsuri:
| chloeniall a răspuns (pentru ßïą♫♥ ..):

Exact. este foarte adevarat ce spui si te admir ca ai o parere asa de buna despre arabi...ei sunt oamnei ca si noi si nu trebuie sa ii criticam dupa cum se imbraca sau dupa ce fac ei acolo in tara lor... happy happy tonguewinking

| Tudose_Bianca_1993 a răspuns:

Cunosc foarte multi Arabi.Sunt niste oamneni draguti, amuzanti..etc. Nici eu nu sunt de acord cu toate razboaiele si crimele din Siria si din Arabia Saudita, dar sunt oameni de treaba si chiar foarte detepti.

| Catalin_Dragnea_1989 a răspuns:

Locuiesc intr o tara in care cartierul meu este plin de marocani si tot felul de oameni si va spun ca sunt printre putini romani din zona...deja sunt ca si familia mea ...in relatiile cu femeile nu stiu dar ca si prieteni sunt foarte loiali