| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre Arabi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Daca-s arabi crestini, am o parere buna, ca-s normali la cap si se comporta cu bun simt si intelegere fata de toti oamenii.
Daca-s musulmani, am o parere foarte proasta, pentru ca sunt extremisti religiosi, pusi pe ucis ( daca nu esti musulman de-al lor).

| Nemessys a răspuns:

Sincer nu prea imi place de ei sau de modul lor de viata. Asa si despre turci... Cica sa fii femeie in zona aia e cam... nu stiu cum sa zic dar totusi nu-i bine. Mai ales ca sunt si unii care se casatoresc de nu stiu cate ori sau ca femeile din nu stiu ce motiv pot fi omorate cu pietre sau ce am mai auzit eu pe la ora de geografie. Nu prea imi place partea aia a lumii.

Poate sa aiba si parti bune, nu zic,, nu".