| AdaIoana18 a întrebat:

Ce parere aveti despre arabi?

33 răspunsuri:
| cristy_5568 a răspuns:

Sincer nu cred ca avem vreun drept sa judecam pe altii, arabii sunt oameni la fel ca noi, si cu ce sunt ei vinovati ca sau nascut arabi.Stiu din experienta proprie ca sunt arabi si buni si rai, ma intilnesc cu un arab deacum de 7, luni, si ce imi place la ei, este ca te respecta.Nu stiu cum ar fi o viata de familie cu vreun arab, si daca sincer ma cam tem sa-mi imaginez cum as fi eu la ei in tara

| Red_Vio_1985 a răspuns:

Arabii sunt cei mai tari! am iubit poporul dintotdeauna si am sa-l iubesc pana la moarte!