| Chris_2401 a întrebat:

Ce parere aveti despre firma de transport Atlassib? Cine a circulat international cu aceasta firma? Ati avut probleme? Am de mers aproape 3 zile cu ei si vreau sa stiu la ce sa ma astept. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| 1985 a răspuns:

In ultimii 3 ani am calatorit mult cu ei, locuiam in italia. o singura data am avut probleme, a ramas fara frane la Arad.am asteptat vreo 3 ore pana cand a venit un alt autocar sa ne preia.in rest, nu am avut nicio problema cat am calatorit cu ei.eu zic sa nu iti faci griji, astfel de lucruri, vrei nu vrei se mai pot intampla... fara sa aiba cineva vreo vina

15 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am circulat cu aceasta mijloace de transport ale acestei firme si nu am avut probleme, ai incredere totul va fi ok.

| 1968 a răspuns:

Am folosit-o acum 10 ani spre Italia cand erau la inceputul lor si era OK stai fara frica au experienta profesionala.

| mikella a răspuns:

Am circulat cu aceasta firma acum 3 ani si daca nu ma insel undeva pe la bulgari ai si o masa gratuita.fii linistita k totul va fi bine.

| alina92637 a răspuns:

Nu recomand! cauta orice firma de transport in afara de attlasib sau eurolines! http://stirileprotv.ro/......aria.html! asta e cea mai buna dovada! intra pe link si ai sa vezi! plus ca atlasib si eurolines au cele mai vechi autocare! nu au mai fost schimbate de ani de zile! nu sunt sigure!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie la cei cu jocul alba-neagra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te orientezi spre alta firma de transport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ATENTIE la cei cu ALBA NEAGRA! sunt mana in mana cu soferii! nu recomand sa mergeti cu ei! Sora mea a fost talharita in toaleta de 4 indivizi! i-au luat 1800 de euro! Soferul nu a vrut sa anunte politia si nici nu a vrut sa astepte! Recomand Avionul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti unul din cei mai buni prieteni ai mei a murit la ei in autocar au facut accident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fiecare data am mers cu firma asta si mi se pare ok! Asta nu inseamna ca nu pot exista incidente nedorite dar nu cred ca va fi ceva grav. Dupa parerea mea e super aceasta firma, acum ramane la alegerea ta. Calatorie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna in ceneral.sora mea. nu cred.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Eu unul după părerea mea, nu îți recomand să mai mergi cu ei. Au fost nenumărate incidente nelăcute, furturi babane la coleturi, autocare vechi care merg cel mai rău pe 2 pistoane, întârzieri majore de timp, opresc de fiecare dată la stații cu jocuri de tip ALBA-NEAGRA, condiții proaste... CU MULTĂ CĂLDURĂ, RENUNȚAȚI LA ACEASTĂ FIRMĂ! ESTE SPRE BINELE VOSTRU! Dacă nu mă credeți, căutați INCIDENTE ATLASSIB pe internet și o să vă luminați mințile.

| Fiorello a răspuns:

Imi permit sa-ti dau un sfat... ia avionul, am mers o singura data cu ei si m-am jurat ca n-o mai fac! Si ai vazut cite accidente au facut autocarele lor din cauza oboselii soferilor?

| nicole09 a răspuns:

Buna, am venit le la roma cu ei nu iti recomand. aveam rezervare roma -bucuresti si pe drum imi spun ca ei nu ajung la bucuresti ma lasa in piatra neamtz. asa ca renunta.

| marius_8773 a răspuns:

Personal nu am calatorit cu aceasta firma dar am prieteni care au fost in germania si nu au fost multumiti. sunt ceva mai ieftin decit alte firme, spre ex. kessler, dar mai slabuti. la fel pletl. sotia face de multi ani germania -romania cu firma kessler si este super multumita. dar la tine nu se mai pune aceasta problema...

| kosty1976 a răspuns:

Cea mai tare firma de transport international si mai serioasa este kessler. Ajungi la sigur si repede.