| alexandrucr a întrebat:

Ce pasi trebuie sa urmez ca sa emigrez in Noua Zeelanda? Inca nu am terminat liceul. Vreau sa dau la turism e bine daca o fac in tara sau merge/e mai bine acolo? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este mai bine sa faci acolo, gandeste-te ca nu mai pierzi 3-4 ani pe aici, doar ca va trebui sa platesti. big grin
Si eu m-am gandit sa plec in Canada, cred ca-s prea comod sa fac asa o schimbare. thinking
Eee, cu atat mai rau pentru mine. Pleaca! Domnul sa fie cu tine!

| Floreenofficial a răspuns:

Pai trebuie sa ai acolo un loc stabil de munca si o casa...adica conditii decente de viata.succes! eu plec in australia. vbim la tel laughing

| Cronki a răspuns:

Noua Zeelanda laughing cred ca ai ascultat prea mult melodia lui Smiley -Plec pe Marte! Mai stiu pe cineva care vrea sa vada cangurii din Australia.Doamnee ce a facut sistemul din romani!

| Andra_3307 a răspuns:

Bani, si o casa acolo laughing

| Anonimusus a răspuns:

Salut! Eu am stat in Noua Zeelanda si este mult mai frum decat in Romania. Parin tii mei si-au aranjat locul de munca inainte sa plece si lfl am facut si eu cu scoala.merita sa mergi acolo, pentru ca e mult mai bine si nu e de stat in Romaniawinking
fundita?