| Cosmin483 a întrebat:

Ce poți face in Romania în afară de a mânca și de a vizita locuri? Am un prieten spaniol și vrea să vină în România vara asta.

7 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Din video-urile turistilor straini de pe Youtube cam despre asta se vorbeste, mancare si locuri. Nu este iarna sa asiste la obiceiurile si traditiile noastre. Ce pofta imi e de un injunghiat.

| dannyel86 a răspuns:

Invita-l la marile evenimente din perioada respectiva.
Prezinta-i varietatea culturala din tara noastra.
Fa-i cunostinta cu un alt spaniol stabilit la noi (poate tot amic de-al tau).

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Să meargă la gagicuțe

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce poti face in Spania in afara de a manca si a vizita locuri?
si sa nu imi spui coride, ca fac urat, torturare si ucidere de animale nevinovate doar ca niste POTAI sa guite ca le place, ce vad angry
eu i-as da afara din ue angry

| Mirel4412 a răspuns:

Te duci la munte cu schiuri, cu bicicleta pe off-road, si SA VIZITEZI LOCURI, cam asta faci cand te duci in alta tara, doar nu te duci in Grecia ca roman in vacanta sa muncesti

| Vântulalb a răspuns:

Pai el nu vine ca sa viziteze cat mai multe locuri? Ce altceva sa faca?

| alecsandrumax a răspuns:

Puteti inchiria o cabana faina la munte https://iturist.ro/tara/cazari-unice/