| EllaBååå a întrebat:

Ce poti sa iti iei intr-o excursie la bucuresti de o ziii?

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Pai nu foarte multe, fiind doar de 1 zi,pai poti sa iti iei:apa(suc),ceva sanwishuri,ceva gustarele,dulciuri, reviste de citit in autobuz sau masina, cum mergi tu.casti,sa asculti muzica la telefon.servetele.ceva o pastila in caz de urgenta, si cam atat.thinking

6 răspunsuri:
| Maryuca_5925 a răspuns:

Haleala!

| silvius1734 a răspuns:

Un spray paralizant!

| ioanaioana a răspuns:

Bani,aparat foto,pijamale,lenjerie intima de schimb,haine de schimb, ceva dulciuri, poate niste reviste-eu asta mias lua

| αŁз a răspuns:

Pai depinde de situatia materiala.:d Eu cand am fost am aVut 150 de Lei da am venit si cu bani acasa. laughing

| Parisblue a răspuns:

A,da si bani, normal, cred ca iti ajung 50 de lei de cheltuiala

| serenna19 a răspuns:

Bani si aparatul de fotografiat, atat! Nu te cara cu scuri, ape, si sandwichuri, pentru ca de la caldura bauturile se vor incalzi, mancarea se poate strica. Le poti cumpara din locurile pe care le vei vizita. Eventual ia un pachet de servetele umede antibacteriene, unul de servetele uscate, si un mic antiperspirant. Poti avea nevoie de ele daca este foarte cald, iar cele uscate s-ar putea sa-ti trebuiasca daca vei folosi o toaleta publica dintr-un parc spre exemplu.
Distractie placuta!