| Adlyna244 a întrebat:

Ce preferati, Venus sau Neptun?
Argumentati de ce

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Venus =e planeta geamana a planetei noastre, din pacate este sora geamana diabolica, cu temperaturi ce trec de cateva sute de grade, nu ca e aproape de soare din contra e mai departe decat noi si pentru ca caldura nu poate radia afara, este poluare la maxim, ce ne asteapta si pe noi daca ne jucam cu natura

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Am uitat sa spun ca pe venus la vest rasare soarele si la est apune, ce frumos, deci dupa ilogica unora daca esti pe venus mergi in trecut dat fiind faptul ca se invarte invers ca pamantul la stanga

| Hammurabi a răspuns:

Da, clar Venus. Pentru că are muntele ăla mișto. laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Răspunsurile lui Ray m-au băgat în ceață. Sunt confuză.hee hee
Până la urmă, întrebi despre planete sau despre stațiunile de la Marea Neagră? Fiindcă mie, inițial, gândul mi-a zburat la mare, ținând cont că e vacanță... ))

| Darkmagic a răspuns (pentru floresdemayo):

Rad de 5 minute... laughing
Iti dai seama ca esti singura, (LA 20 DE ORE de la afisarea intrebarii!) care s-a prins ca fata doreste pareri despre statiuni?
Omorati-ma! rolling on the floor
Cu asa "useri", TPU se va duce in 3-5 ani... DIRECT IN CAP!
Ma mir ca nu s-a apucat nimeni sa traga un copy/paste elaborat si maxim documentat despre... zeita dragostei la romani, si barbosul ala cu trident. big grin

to Adlyna244
(pe surse, caci nu am mai fost de multi ani la Marea Neagra) - Venus e mai animata, Neptun nu mai e demult ceea ce a fost candva...