| Beatrice_6915 a întrebat:

Ce tara ar trebui sa vizitez vara aceasta? fundaaaaaaa *.

Răspuns Câştigător
| minnieee a răspuns:

Daca vrei la mare,du-te in Grecia,Turcia,Croatia sau Italia.
Daca nu,poti vizita Austria(estu suberba vara),Elvetia, Franta, Olanda.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona :X In spania love struck

| Cosmin a răspuns:

O tara in care lumea nu mai pute intrebari atat de cretine pe diferite site-uri de socializare; o tara in care tineretul din ziua din ziua nu obisnuieste sa intrebe toate prostiile, ci cauta el singur; o tara in care majoritatea adolescentilor sunt peste medie, si nu ca la noi, mai mult de jumatate analfabeti; o tara in care nu exista posturi de manele gen taraf tv, favorit, etno etc; stii care sunt tarile astea? TOATE, in afara de Romania.

| carry99 a răspuns:

Ce tara? depinde de tine...si de bugethappy normal sunt multe tari poti so alegi pe care vrei catg aproape toates frumoase! funda?

| Vizitiul a răspuns:

Ar trebuii? Ar trebui sa inveti sa scrii, si abia pe urma sa-ti plimbi fizicul peste hotare.

| darkmihai a răspuns:

Spania

NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi bine sa fie una cu drumuri (unele care chiar se pot numi asa). Deci ar cam fi toate tarile in afara de Romania (sorry, draga, inca nu mi-am baut cafeaua). Alege oricare! Bafta!

| tomyk a răspuns:

Frantalove struck sau Bulgaria(Franta e superba pentru ca am fost acolo).

| annaliana a răspuns:

Grecia.Transport ieftin(50 euro/pers.)drum scurt,peisaj mirific,apa curata, oameni primitori, preturi acceptabile.

| larya234 a răspuns:

Grecia