| BULANGIU96 a întrebat:

Vreau sa vizitez o fata.
Ce ar trebui sa-i duc?

11 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Flori(nu conteaza de care dar sa fie naturale gen fara folia aia pe ele, mie una mi se par mai frumoase asabig grin si cred ca cel mai frumos ar fi un trandafir sau mai multilove struck) poate ceva care sa ii aminteasca de tine ceva de plus poate un ursulet, sau poate ceva care sa poarte:o bratara, un latisor, un medalionhappy

| Neinteresantul a răspuns:

O rață, o găină, niste portocale si o damigeana de vin.

| luniii a răspuns:

Un trandafir rosu, sau o ciocolata sau o cutie de bomboane, depinde si de cat dispui, dar dupa parerea mea e de ajuns un buchet de flori sau un trandafir.
P.S:Conteaza gestul! Cele care se uita sa fie cat mai valoros sua voluminos sunt materialiste! Bafta.

| Wøodenpints a răspuns:

Ceva care, ca valoare în bani, să nu depăşească 1.5 lei.
Du-i şi tu o sacoşă goală, zii că poate căra chestii cu ea.

| stpu a răspuns:

Oare ce-ar putea sa-i duca un bulangiu unei fete?
Vibrator.

| gfghn a răspuns:

Un parfum ar fi un cadou frumos si elegant este un cadou perfect pentru o fata si se va bucura foarte tare

| GenesisXD a răspuns:

Depinde cine este acea fata pentru tine, daca e o persoana mai speciala, de exemplu o iubita sau doresti sa fie o viitoare iubita: un trandafir, niste bomboane, ceva clasic, dar de bun gust, nu-i da prea mult dintr-o data deoarece te va crede mort dupa ea si nu e bine asa, din prima. Iar daca e doar o prietena, un film sa-l vedeti, popcorn. Acum depinde si de motivul pentru care o vizitezi, deci ai grija la impresie, sa reiasa fix ce doresti. Bafta.:]