| uoiza a întrebat:

Ce tara va place in afara de romania?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

China si nu numai.

59 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Grecialove struck

| Daviiiiiid a răspuns:

Spania :X

| eduard89 a răspuns:

Polonia. Pentru ca e o tara care combina civilizatia din vest cu distractia din est. Si pentru ca preturile sunt mai mici ca in Romania.

| Andrushhh a răspuns:

Germania love struck Tara mea de suflet!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

America love struck.

| MrWicked a răspuns:

Olanda:X. locul perfect unde sa traiesti, pentru ca oamenii sunt deschisi la nou, nu ca la noi, se uita toti la tine ca la circ daca esti diferit...parerea mea

| Bianka a răspuns:

America:X

| JeTeLove a răspuns:

Cica " Ce tara va place in afara de Romania? "
dar cine a zis ca imi place Romania? laughing nvm. Ador tara numita Germania happy.

| Alexis_5518 a răspuns:

Spania, Turcia, Germania, Austria, Franta, Rusia, Polonia.

| zxcvbm a răspuns:

Los-angeles

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Londra

:-x

| andy_3924 a răspuns:

Depinde de anotimp. Cam toate au parti interesante. Vara in Grecia, Italia, Turcia, Spania, Croatia sau Muntenegru pentru plaja si mare, iar iarna prin Austria, Norvegia, Italia sau Franta pentru o zapada superba happy
Abia astept! Mi s-a facut o pofta de dat cu placa...

| DianaXoXo a răspuns:

Irlanda; x

| saymoon a răspuns:

rolling on the floor coolgirl a intrebat de tara si voi ati raspuns continente, e diferenta mare intre ele.Mai sua nu e tara e ditamai continentu. Oricum sa revenim, imi place foarte mult japonia, e o TARA extrem de frumoasa si deosebita, iar din punct de vedere economic e foarte dezvoltata.

| luminush694 a răspuns:

Mie imi place franta:http://www.angelfire.com/sc/soriluc/franta.html foarte mult si israel:http://www.israelinphotos.com/! fundita!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Înafara de Romania imi place sa merg la Paris, unde sunt atatea lucruri pe care le poti vedea si admira. Viata e atat de frumoasa daca stii sa o traiesti.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Rusia, china, Italia, spania si america.
Apropo cine a zis ca imi place Romania?

| Sconcsiş a răspuns:

Croatia, Grecia etc

| hhk a răspuns:

Incluzand Romania, niciunalaughing

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

1. nu-mi place Romania laughing 2. japonia ( si ar mai fi : germania si USA)

| VinnieS1 a răspuns:

Japonia Tokyo si America Chicago locuri super tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in toata europa centrala si am stat 5 ani in Italia si cel mai misto este in Italia si germania

Răspuns utilizator avertizat
| anonime37 a răspuns:

Frana, America, China si Spania

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place foarte mult sa vizitez Germania.

| Anarchy_6526 a răspuns:

Sua
love struck

| AliceInMordor a răspuns:

Japonia:X

| 김남길 a răspuns:

Clar Coreea de Sud, indiferent de anotimp totul este minunat, si imi place pentru ca are o istorie mai aparte, foarte interesanta, cu multi regi si cu povesti de viata minunate. Eu consider ca prima tara pe care ar trebui sa ne gandim sa o vizitam este aceasta tara. Pt ca ei au stiu cum sa imbine trecutul cu prezentul, anticul cu tehnologia si mai ales au stiut sa pastreze toate templele si palatele exact cum au fos. Ce parere aveti? nu-i asa ca este foarte frumos si merita vizitata?

| uoiza explică:

China, Rusia, Franta