| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce va place si ce nu va place la tara noastra(România)?

Răspuns Câştigător
| KenNine a răspuns:

Nu imi place in primul rand ca nu putem sa facem ceva sa schimbam tara asta in bine.Imi place ca in unele zone se mai pastreaza unele traditii.Nu imi place ca lasam oameni fara minte sa ne conduca si sa ne fure.Imi place piesajele frumoase din Romania care inca le mai avem.Ce nu imi place e ca vindem tara asta la straini.Sunt multe care nu plac dar ma opresc aici.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Romania e o tara frumoasa din pacate e ocupata de romanii

| Drimmero a răspuns:

Imi place turismul din Romania,, frumusetea coplesitoare din unele locuri. Imi displace coruptia si incultura de aici!

| Doarunaltutilizator explică:

Pai singurul lucru care nu imi place absolut deloc la Romania este societatea romaneasca peste tot pe unde te duci dai de un om care fumeaza si bea alcool sau injura pe strada.
Sunt si lucruri care imi plac la tara noastra si anume imi place mancarea anumite orase masinile noastre Dacia mi se par tari chiar daca nu se compara cu Mercedes sau Audi dar imi plac ca sunt ale noastre desigur.

| syd a răspuns:

Ce imi place la tara? totul. insa oamenii

(btw, e foarte aiurea sa descalifici o persoana pentru ca fumeaza, bea sau injura)

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd):

Pentru ca fumeaza sau ca bea, da, e aiurea. Dar o persoana care injura? Nu cred ca e gresit. Arata ca acea persoana nu are cei 7 ani de acasa.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, cum crezi tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd):

Daca nici tu nu injurai nu cred ca mai spuneai asta. Dar totusi nu inteleg de ce nu ti se pare aiurea ca sa vezi pe strada unu sau una care incepe sa isi bage si sa isi scoata la fiecare 3 cuvinte. Chiar sunt curios.

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Nice b8. ar trebui sa ma opresc aici, da totusi

eu nu am vazut persoane care sa injure randomly pe strada incontinuu, deci ideea asta e absurda dupa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile din Romania venite din strainatate.
Glumesc ma, glumesc.
Imi plac romancele laughing LE IUBESC :X
Avem cele mai frumoase femei.
Mi-e prea lene sa mai gandesc acum sa completez lista. :s

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumesti si cand zici ca romancele sunt cele mai frumoase?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,asa mi se pare mie happy
Dar nu zic ca am dreptate, e doar o parere, gusturile difera :s

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu,ce parere ai de romance?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-am facut una sa fiu sincer. Dar clar nu le cred cele mai frumoase femei.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt cele mai frumoase asta e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac peisajele si unii oameni.
Nu-mi plac unii oameni si majoritatea tiganilor.

| vanilla80 a răspuns:

Hmm, în primul rând nu îmi place că se promovează prostia, comunismul încă mișună sub o formă democratică, am deschis ieri TV-ul, timp în care nu l-am mai deschis de 2 ani, am dat pe un post TV și am auzit că avem un securist în parlament, din momentul acela l-am închis instant și mi-am reamintit de ce nu mă uit eu la TV. happy. Pe lângă că se promovează prostia, nu se face nimic în țara asta și doar se vinde, vinde, vinde, vinde, vinde, nu se mai inchiriează proprietăți să se scoată mai mulți bani, nu se mai investește, 000000000. În rest îmi plac domnișoarele de la noi din țară care au și ceva în minte, și nu sunt manelizate.

| Marian1001 a răspuns:

Imi place relieful si nu imi place politica din Romania