| uoiza a întrebat:

Ce tara va place in afara de romania?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

China si nu numai.

59 răspunsuri:
| saymoon a răspuns:

rolling on the floor coolgirl a intrebat de tara si voi ati raspuns continente, e diferenta mare intre ele.Mai sua nu e tara e ditamai continentu. Oricum sa revenim, imi place foarte mult japonia, e o TARA extrem de frumoasa si deosebita, iar din punct de vedere economic e foarte dezvoltata.

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

1. nu-mi place Romania laughing 2. japonia ( si ar mai fi : germania si USA)

| FartsMaker a răspuns:

Mie imi place franta si ca sa fiu sincer mie nu imi place Romania

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Preferata mea : Canada:X

| madytza_7574 a răspuns:

Grecia:X ar mai fi cateva da ai zis "tara"big grin

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Londra

:-x

| JeTeLove a răspuns:

Cica " Ce tara va place in afara de Romania? "
dar cine a zis ca imi place Romania? laughing nvm. Ador tara numita Germania happy.

| Alexandra_3484 a răspuns:

Italia si S. U. A.(stiu ca nu e tare, dar asta e) big grin

| Cookiee9712 a răspuns:

Frantza:*

| nicoleta24 a răspuns:

Franta love struck!

| mAkE_2626 a răspuns:

Eu zic orasehappy Franta-Un oras frumos, cu un istoric impresionant.

| 김남길 a răspuns:

Clar Coreea de Sud, indiferent de anotimp totul este minunat, si imi place pentru ca are o istorie mai aparte, foarte interesanta, cu multi regi si cu povesti de viata minunate. Eu consider ca prima tara pe care ar trebui sa ne gandim sa o vizitam este aceasta tara. Pt ca ei au stiu cum sa imbine trecutul cu prezentul, anticul cu tehnologia si mai ales au stiut sa pastreze toate templele si palatele exact cum au fos. Ce parere aveti? nu-i asa ca este foarte frumos si merita vizitata?

| DianaXoXo a răspuns:

Irlanda; x

| uoiza explică:

China, Rusia, Franta

| anuk a răspuns:

Usa

| MrWicked a răspuns:

Olanda:X. locul perfect unde sa traiesti, pentru ca oamenii sunt deschisi la nou, nu ca la noi, se uita toti la tine ca la circ daca esti diferit...parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| anghelbogdan a răspuns:

Norvegia

| VinnieS1 a răspuns:

Japonia Tokyo si America Chicago locuri super tari

| hhk a răspuns:

Incluzand Romania, niciunalaughing

| luminush694 a răspuns:

Mie imi place franta:http://www.angelfire.com/sc/soriluc/franta.html foarte mult si israel:http://www.israelinphotos.com/! fundita!

| zxcvbm a răspuns:

Los-angeles

| Niku23 a răspuns:

Ar fi America, Italia si putin Spania.

| Claudianda a răspuns:

Spania... e splendida

| ρяเηсεsßrμиεttε a răspuns:

Pai germania:X

| ρяเηсεsßrμиεttε a răspuns:

Japonia... mi se pare superwinking

| Alexis_5518 a răspuns:

Spania, Turcia, Germania, Austria, Franta, Rusia, Polonia.

| Andrushhh a răspuns:

Germania love struck Tara mea de suflet!

| Anarchy_6526 a răspuns:

Sua
love struck

| anonime37 a răspuns:

Frana, America, China si Spania