| whatisthis19 a întrebat:

Ce țări ați vrea să dispară?

20 răspunsuri:
| scp3008 a răspuns:

Nici una, in schimb sa fie pace, sa nu mai foloseasca tariile mari pe cele mici pentru a purta razboaie proxy ca in Ucraina

| LPCTSTR a răspuns:

Toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Republica Moldova.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din contra, aș mai înființa una. ))

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Toate. Guvern mondial.

| iuliaOK a răspuns:

Turcia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Republica Moldova
Italia
Spania
Olanda
America
Ungaria

| Brizbriz a răspuns:

Toate care au bombe nucleare sau vor sa aiba bombe nucleare
... FARA nici o exceptie

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns:

Nicio țară-_-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devina oamenii mai buni asta as vrea dar nu se poate

| ReddY25 a răspuns:

Sa fie pace

| Antton a răspuns:

Russia România Austria China korea

| RxTx a răspuns:

O țară în care să fii doar tu cu ideile tale teroriste

| 1234568807 a răspuns (pentru DracuIa):

Daca in lumea asta era dupa cum vor astia ca tine, erai vai de noi

Răspuns utilizator avertizat
| 1234568807 a răspuns (pentru DracuIa):

Tu ai zis ca vrei sa dispara popoarele acelor tari, dar ei ce vina au? Daca marile puteri ale lumii au conducatori nebuni, acum e vina la intregile popoare? Puteai sa zici sa dispara astia mari care ne conduc si care ne fac rau cu razboaiele si interesele lor, nu cetatenii

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru DracuIa):

Daca ar fi fost dupa tine,eram deja in prapastie laughing lumea are nevoie de acele tari,de axcei oamenii,de arme de tot,asa se mai rareste populatia lumii laughing ca de ar fi pace si am avea toti de toate,neam inmulti ca sobolanii,nu am mai avea loc unde sa stam,ce sa mai mincam.

Deci raszboiul este una din armele naturii,natura cand vede ca omu a oa razna, sau o specie se inmulteste prea mult, baga cate un nebun, ori mai multi, asa incep razboaie, oamenii se raresc.Treb sa existe un echilibru in natura.

Răspuns utilizator avertizat