| CookieDiamond a întrebat:

In ce tari ati vrea sa mergeti?!

Răspuns Câştigător
| Kalle a răspuns:

Japonia :X

47 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Franta, Italia, Belgia, Austria, Canada, Suedia, Anglia si America. Ar fi o bucurie mare sa pot calatori in aceste tari.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Pai in Florida, California, L. A, Canada(America).
Si am fost in Egipt!:X

| Razvan a răspuns:

Norvegiabatting eyelashes

| Gizăz a răspuns:

Suedia, Danemarca, Norvegia, Marea Britanie, sudul Germaniei, Austria, SUA şi Australia. Aş vrea să mă stabilesc în oricare în afară de ultimile două. Iubesc civilizaţia germanică.

| ImmortalQueen a răspuns:

Germania:Xlove struck

| cornculapte a răspuns:

As vrea sa merg in toate tarile. Doar asa as putea sa-mi fac o parere despre ele si sa decid unde as vrea sa revin. Ce vezi in filme nu e intotdeauna adevarat (de obicei de acolo iti faci o idee despre tarile pe care ai vrea sa le vizitezi), deci nu poti sa te iei dupa ce iti arata ele despre o tara.
Acum, mi-ar place sa merg in SUA - din cauza a ceea ce am vazut in filme, normal -, in Barcelona (Spania) - m-a impresionat mult imaginea orasului in filmul Vicki Christina Barcelona- si in Germania pentru ca imi place limba. In rest, peisajele alea pe care le vezi in filme: Turnul Eiffel, Roma, Las Vegas-ul... na ca as vrea sa le vad si pe alea.

| cornel a răspuns:

Spania

brazilia

egipt

| Elena1234456 a răspuns:

In Franta love struck este o tara minunata.

| thegreatgatsby a răspuns:

Peste tot...

| GiuliaTamas a răspuns:

In Corea de Sud si japonia mai ales coreea

| Liviu a răspuns:

America... oflove struck
dar tu?

| Romancutza a răspuns:

In Corea de Sud si Japonia.

| AndutzaAndu a răspuns:

S. U. A., Australia, Franţa, Marea Britanie, Egipt, Canada şi Olanda love struck.

| Marii a răspuns:

America, Germania, Anglia, Frata si Italia. happy

| zooooza a răspuns:

Mi-ar placea sa fac turul lumii.Sa calatoresc. Dar cel mai mult mi-as dori sa merg in Statele Unite ale Americii, Franta si Egipt.

| 100 a răspuns:

Japonia
Canada
India

| Eff a răspuns:

Pai intai as vrea sa termin de vizitat toata Europa, adica sa ajung si prin tarile baltice si tarile nordice, dar si prin Rusia. Oricum imi doresc foarte mult sa vad Finlanda.
As vrea sa ajung si in Asia, sa vad India mai ales. In Africa am fost, in Egipt, dar mi-ar placea foarte mult sa vad si Africa de Sud. Si poate cand termin de vazut tooooata Europa, si dupa aia Africa si Asia, mi-ar placea sa ajung si prin america.

| CookieDiamond explică:

Eu in japonia

| OanaG a răspuns:

Spania, Italia, Franta, Olanda, India.

| AidaAmaranta a răspuns:

America ( toate de acolo) asa, China, ...si cam atat thinking

| Kitty a răspuns:

Franta, Italia, Grecia, Anglia

| love4u a răspuns:

Spania, Anglia si unele tari din america (,) care au iesire la ocean.

| Rebbbeca a răspuns:

Canada

| kiss1 a răspuns:

Probabil ca in Italia, la bunica mea, imi este foarte dor de ea.

| Lilik a răspuns:

Brazilia, Mexic, Africa de Sud, Australia, China, Thailanda.

| Mirii (:. a răspuns:

Croatiiaa day dreaming.

| rebb a răspuns:

SUA, Japonia, Olanda, Egipt, Elvetia.

| RoxiutzaRux a răspuns:

America!

| PaulB a răspuns:

@Spineshivers eu locuiesc in austria...si sa stii ca ai dreptate in legatura cu civilizatia...