| anonim_4396 a întrebat:

Ce tari nu v-ar placea sa vizitati si de ce?

Răspuns Câştigător
| bamse a răspuns:

Tarile foarte sarace unde sunt razboaie, sau tarile unde sunt multe boli contagioase.

17 răspunsuri:
| Nicole a răspuns:

Buna.
Japonia,deoerece e foarte multa radiatie ce dauneaza mult oamenilor. happy
Pa, pa.

| patratzel a răspuns:

Libia ca e razboi

| julyyy a răspuns:

Romania fiindca oamenii sunt incredibil de retardati!
Si nu stiu sa aprecieze frumosul!

| Gufiii a răspuns:

Cred ca japonia pentru ca in ultima vreme e o tara ghinionista adica e chestia cu cutremurul si radiatiile si acolo simularile pentru cutremure sunt de 6 grade:O
sau Romania ca e crizalaughing si sunt preturi scumpe

| Minks a răspuns:

Sincer nu as vrea sa vizitez nici-o tara in care toti traiesc la limita saraciei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SUA pentru ca nu-mi plac oamenii de acolo

| ZEU93 a răspuns:

Cele africane si asiatice. Cele africane au diferite boli(toate posibile) si cele asiatice m-ar baga la inchisoare daca mi-as saruta prietena laughing)

| dydy1 a răspuns:

Italia,eu tin cu romanii mei:d

| DoRaTo96 a răspuns:

SUA pentru ca e jb acolo
china pentru ca sunt multi si
koreea de nord pentru ca sunt comunisti mai rau ca chinezii si sunt stricti

| MariaPufa a răspuns:

Anglia deoarece este o tara foarte trista si ploua mereu. Oamenii de acolo sunt foarte posomorati si increzuti. Dupa parerea mea este o tara foarte urata.Anglia este mai mult pentru cei cu sange albastru.

| werewolf_2374 a răspuns:

Buna intrebarelaughing!
sincer, nu mi-ar placea sa vizitez continentul africa, asiatic si nici cele doua americi si alte insulite ratacite pe acolo. motivul? simplu: chestiile ce traiesc pe acele taramuri mi se par extrem de diferite fata de noi, europenii. imi e greu sa le numesc fiinte umane.
sunt de parere ca in europa se gasesc cele mai frumoase locuri din lume. aici s`a nascut adevarata civilizatie. stim sa conservam natura si frumosulsmug

| dcm4ever a răspuns:

Ori ce tara care este linistita, nu este criza, si nu sunt oameni retardati ca in rOMANIA asta de **** care nu mai e cu R mare.

| miruna_8449 a răspuns:

Nu mi-ar placea sa vizitez china pentru ca aiai de acolo mananca numai scarbosenii si sunt orati iakiiii! pa-pawave

| OneMoreChance a răspuns:

Tara lui LadyJ, deoarece e plin de fan bieber si as intra la puscarie pe viata :-ss

| FreshDreams a răspuns:

@LadyJ, Romania e plina de retardatii ca tine.

| imiplacesaajut a răspuns:

@Lady J-daca tie iti place JB nu poti sa spui ca cineva nu stie sa aprecieze frumosullaughing

| imiplacesaajut a răspuns:

Si asi vizita Belgi-pentru ca este o tara minunaaaatalaughing sau paris -e tara dragostei sau poate grecia si Italia pentru ca este o peninsula din marea mediteranalaughing sau Amerika:X:X:X:X:X:X si normal ca as vrea sa vad locurile interesante sdin Romania:Xlaughing