| Yell0w a întrebat:

Ce tari v-ar placea sa vizitati? Sau ce locuri din lumea asta?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Stonehenge[Anglia]
Pays de la Loire[Franta]
Castelul Linderhof[Germania]
Japonia si New York
happy

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Thailanda!

| TrendyHedgehog a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Franta pentru ca e un loc frumos, romantic si am auzit ca lumea acolo e foarte cumsecade.Cred ca o sa apuc anul viitor sa merg acolo chiar mi-as dori mult! A am uitat sa zic acolo mancarea este... extraordinara!(din cate am auzittongue

| Kylexy a răspuns:

Egipt,ierusalim.

| antonG a răspuns:

Suedia
Rusia
Coreea de Nord
Cuba

| roxiboxi a răspuns:

Spania sau Mexic

| Goofy a răspuns:

Zidul chinezesc, LA, Italia, Spania, Germania, Franta(mai putin dar totusi da)Grecia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania, Canada si Olanda.

| NDC12 a răspuns:

Spania love struck america tongue...

| spikey1 a răspuns:

Daca asa avea un top: L.A.; Las Vegas; New York; Londra; Spania(Barcelona); Ibiza; Miami; Caraibe; Alaska; Mexic; Franta; Germania si da vorba cristinicai mi-ar placea sa fac un tur prin europa gen filmu ala:Vacanta in Europa (nu stiu daca il stii) sa plec cu niste prieteni si toata vara sa facem turul Europei...ar fi interesanthappy

| cristinica56 a răspuns:

As vrea sa merg in Canada, Amerika, China, Japonia si in Bahamas. Dar as vrea sa fac un si un tur in Europa. Vise...