| anonim_4396 a întrebat:

Ce tari v-ar placea sa vizitati, ipotetic vorbind? Fie pentru peisaje, pentru oameni sau pentru a satisface curiozitati. Ma intreb daca are cineva niste sugestii de care nu am mai auzit si asa as putea invata ceva!

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Tara pe care as vrea sa o vizitez si care ma fascineaza enorm este Africa de Sud, pe primul loc in preferintele mele.
Dupa Africa de Sud as vizita tarile din Asia.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Islanda e pe lista mea scurta. Chiar ma gandeam serios anul trecut la treaba asta... doar ca pandemie

| NoisyLight a răspuns:

Rusia. În special Sankt Petersburg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Da. pandemia asta a fost jale pentru cei pasionați de calatorie. Am auzit multe lucruri frumoase despre Islanda!

| Violleta2022 a răspuns:

As vrea sa vizitez: Japonia, Canada, Noua Zeelanda si tarile din nordul Europei (Norvegia, Suedia si Finlanda).