| forlucky a întrebat:

Ce trebuie sa fac sacalatoresc cu avionul? Doresc detalii pe teme gen pasaport, bilete, imbarcare in avion.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca acum ai nevoie de insotitor de bord, fiind inca minor!
Mai asteapta sa mai cresti, sa-ti iei servici, sa strangi ceva banuti si dupa aceea sa faci progarmari de calatorii cu avionul.
Nu-i mare filozofie calatoriile astea, doar timp pierdut prin avioane, aeroporturi, oboseala mare, frustare cand calatoresti, obligat fiind sa stai langa ei, prea multe ore uneori.

| forlucky explică (pentru Violleta2022):

Sunt adult

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alegi destinatia, intri online si cumperi bilet. Cu o zi inainte de zbor faci check in ul, te duci la aeroport cu minim 2 ore si aia e.

Fi mai concret cu ce detalii te intereseaza, ca asa e complicat de explicat.