| andriana_;) a întrebat:

Cine a fost la Borsec? ce parere aveti de oraselul acesta in viitor?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, e un orasel de viitor! Insa acest viitor sta in mainile edililor.De ei depinde viitorul orasului in mare parte nu de oamenii de rand... :-s

| ikram a răspuns:

Am fost acum cativa ani in Borsec - statiunea, si era distrusa, toate cladirile aproape in paragina. Presupun ca s-a mai facut ceva in el, oricum acum nu mai stiu cum mai arata.

| Psihologul_Adrian a răspuns:

Am fost in Borsec anul trecut, pe mine ma fascineaza acest "orasel"