| madelina96 a întrebat:

Am o intrebare ce parere aveti despre viitor?

Răspuns Câştigător
| DarkRoses a răspuns:

Pentru tara noastra.cat timp e basescu la conducere nu prea e un mare viitor... In fine.Lumea se apropie de balamuc oricum, nu vezi cati drogati umbla pe strazi? Astia sunt viitorul nostru.baza aia in care ne „incredem" noi!

2 răspunsuri:
| ExpertInLove a răspuns:

Nu in viitorul foarte apropiat oameni vor inventa masini care sa zboare si probabil vom manca chestii care daca punem apa se vor face mari rolling on the floor... prea multe filme?

| domnulgoe a răspuns:

In orice caz, nu e stralucit...