| GabYtZzU a întrebat:

Cui ii plac desenele animate "ORASELUL LENES"? Le puteti urmari aici toate volumele http://www.vezi-online.ro/Oraselul+Lenes+toate+5+volume- 719.htm. Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu ma intereseaza. laughing
Chiar nu-mi plac. phbbbbt
Cum a mai spus si @moonlight, prefer sa vad un film marca Disney, sau oricare alt film, decat desene animate. straight face

| vivalavida a răspuns:

Ms fra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand. mai bine ma uit la un film. decat la o tampenie de desen "amanat" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Sincer,nu-mi plac, poate ca as prefera sa privesc un film original Disney, sau desene animate productia W. Disney.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie