| anonim_4396 a întrebat:

Cine a vazut filmul 2012 apocalipsa sa imi raspunda la intrebarea credeti ca este adevarat avand in vedere ce sa intampla in film este asemanator cu ce se intampla acu ex explozile solare noi am suferit cea mai mare explozie solara din ultimi 4 ani

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Faza cu exploziile solare este adevarata.Pentru ca s-a simtit si la noi, fiind o gaura in stratul de ozon deasupra romaniei totusi ne-a afectat putin mai rau ca in ultimii ani, in rest sfarsitul lumii vine cand Vrea Cel de Sus.

6 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

Exploziile soare sunt niste facaturi.Te-au afectat, pe tine exploziiile solare? Astea sunt asa, ca sa iti atraga atentia de la altceva.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna! Eu am vazut filmul. Din cate am auzit, au platit miliarde de dolari pentru a-l regiza. Eu personal nu cred in 2012. Cat despre explozie, in film n-am vazut asa ceva. Si, a fost cumva explozie solara? Eu nu prea am simtit.
Daca undeva se produce o explozie solara, atunci toata caile de comunicatie sunt inchise(TV, telefoane, internet, totul). Nu au fost inchise, deci nu prea cred ca s-a intamplat asa ceva.

| Oanny a răspuns:

Probabil ca atunci cand va venit apocalipsa asa se va intampla ca in film.Dar nu e neaparat sa fie tocmai in 2012. Apocalipsa poate fi oricand, chiar si peste o saptamana.E dupa voia Lui Dumnezeu. Dupa cum se stie nici Iisus nu stie cand va veni...si vrei sa stim noi? Traieste-ti viata si nu te mai gandi la genul acesta de prostiiwinking!

| noktambul a răspuns:

Este foarte adavarat, du-te si te-ascunde-n subsol laughing Si ia si vreo doua conserve cu tine laughing

| Bogdanux a răspuns:

Man, relax... nu bubuie/moare nimeni in 2012... avem programare la apocalipsa?laughing.Sa fim seriosi. Apocalipsa poate fi si peste 500000 de ani sau peste 5 minute, nu noi hotaram happy.

| helene_6332 a răspuns:

Apocalipsa nu vine in 2012 ca in acel film (daca prin absurd tot ar veni, nu se va intampla ca in film! ). Si exploziile solare, incalzirea globala si toate astea sunt chestii inventate ce pornesc din lumea politica.