| ciucalataaerata a întrebat:

cika se spune ca in 2012.vine Apocalipsa[sfarsitul lumii]si toti vom muri printr-o explozie solara!

Credeti asta?

Vreau sa aflu ce cred toti membri TPUlove struck
tonguetongue

Răspuns Câştigător
| alle11v a răspuns:

NU cred.

Cand toate religile se vor uni si va exista pe glob o singura relige, atunci va aparea semnul crucii pe cer, iar abia dupa 7 ani de la ascest evenimet va veni sfarsitul lumii

:d

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E vine pe dracu! ...eu am garantie la ps3 pana in 2013 sa mai astepte putin!

| Violent a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Am auzit mai multe variante ca si cum ar veni sfirsitul lumii una dintre ele este ca va avea loc in anul 2002 dar nu a avut loc, apoi ar fi trebuit sa fie in decembrie 2010, nu a avut loc si deja a aprut si 2012 si nici in asta nu cred.Nu cred in stele in chestii de astea mondene.

| Marcela a răspuns:

Sincer nu cred in asa ceva...
nu se stie niciodata
poate fii chiar maine sau peste o saptamana sau...sau...etc tongue
big grin

| ciucalataaerata explică:

App uitasem...nu radeti de intrebaretongue

o sa va dau si funda raspunsului care imi placelove struck

| iNs a răspuns:

Nu va fi nicio apocalipsa in 2012 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat cine a fost la Dumnezeu? Ca sa stim ca o sa murim.

| Arekusu a răspuns:

Nu putem muri de la o explozie solara, nu suntem afectati de asa ceva. Poate din urmarile exploziei. http://www.descopera.ro/stiinta/5592692-la-90-de-secunde-de-catastrofa