| Lime a întrebat:

Chiar credeti ca in 2012 o sa fie sfarsitul lumii? cica e ceva de genu ca expertii de la nasa au anuntat ca va fi o explozie solara ce ne va afecta ...mult. Eu sper sa nu fie adevarat sad

Răspuns Câştigător
| veveroi a răspuns:

Mda.nici eu nu mi-as dori sa se intample ceva.adica eu n-o sa mai pot sa am copii si n-o sa pot sa-mi mai desfasor cariera mea de succes de directoare la bcrlaughing

in fine. cert e ca o sa se intample ceva pentru ca:
1.se tot anunta ca in 2011 sau 2012 o sa fie cea mai mare explozie solara care ne va afecta ingrozitor.sunt mii de documentare pe tema asta si nu se termina prea frumos
2.in jurul sfarsitului anului 2012 se vor alinia planetele fenomen care va genera multe catastrofe naturale.
3.mai e acest generator de particule sau cum se numeste.care nu va avea un sfarsit prea bun.pentru ca din cauza lui s-au produs si aceste cutremure si automat si eruptiile vulcanice. da pentru ca un mic accident la una dintre conducte nu este putin lucru tinand cont de viteza cu care acele aparticule se misca si mai ales adancimea la care se afla
4.mai e faza ca axele timp si spatiu se intalnesc din nou in 2012 asa cum s-au mai intalnit acum nu stiu cati mii de ani si avem si dovezi (cu era glaciara si prostiile alea)
5. un asteroid sau asa ceva va da cuba cu noi
6. populatia mayasa renumita pentru previziunile exacte pe care le faceau, inscriptiile de pe piramide cu privire la viitor adeverite si ele, sau orice alt clarvazator iti opreste prezicerile in 2012
7.sau daca ai vazut 2012(filmul). cutremure imense urmate de tsunami si astfel distrugand totul
8. polii se vor inveresa si mai e si ca vom trece intr-o alta dimensiune.hai s-o vad si pe asta!
si cred ca sunt destulelaughing

pe mine ma sperie. dar om trai si.om vedea cum se spune

ne mai ramane sa ne rugam la Dumnezeu

bafta si ai grija de tine>big grin

9 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm...lasă televizorul şi citeşte o carte. E mai sănătos. Nu te îngrijora, apropo. Chiar dacă se anunţă tot felul de schimbări cum zice cea de mai sus, ele nu vor fi peste noapte ci se vor întinde pe zeci sau sute de ani. Nu te speriahappy

| AnaMaria42312 a răspuns:

Asa cum se zicea ca si in 2000 vine sfarsitul lumii. si uite ca suntem in 2011! si nu cred in explozia aia solara. soarele o sa dispara peste foarte foarte multi ani lumina! soarele este tot o stea si s-a format din mult praf stelar ~ fiecare stea are un "proces de dezvoltare" ~ se naste din praf stelar, creste, creste pana cand ajunge la ultima etapa cand a crescut destul si apoi se descompune inapoi in praf stelar. din el se nasc alte stele si tot asa happy la fel si soarele. si el mai are foarte mult pana sa ajunga la ultima lui etapa. deci stai linistita. numai Dumnezeu stie cand o sa vina ziua aceea.

| A_5617 a răspuns:

Sincer nu credstraight face

| Lime explică:

Sper sa fie cum zice Raul9004... macar tongue

| liliana096 a răspuns:

Intr-un fel...eu m-am documentat am cautat pe internet in formatii despre acest an si am gasit ca in 2012 ceva se va intampla cu siguranta inca nu se stie ce.Este ceva legat de o frecventa a campului magnetic sau ceva de genul care a cazut foarte mult in ultimii ani acum 2000 de ani era la maxim si probabil ca in 2012 va fi in cel mai mic punct. S-ar mai zice ca noi suntem in 3D acum si trebuie sa trecem in 4D, trebuie sa trecem intr-o alta dimensiune, cam asta am inteles dar orice ar fi nu trebuie sa ne panicam.Am mai gasit ca dupa aceea o sa avem puteri cum ar fi telepatia, telechinezia etc. O sa fie mai bine.Eu asta am gasit sper sa te ajute daca vrei site-uri iti dau, da-mi doar un mesaj in privat si o sa-ti dau.

| alexa_4370 a răspuns:

Eu sper sa fiee. si asa nu are rost sa traiesti in Romania asta de ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie cum a zis liliana096 cu telepatia si telechinezia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explozie solara:))? da.am auzit o gramada de varinate:-|
NU.Doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii:P. uita`te astia sunt optimisti :http://www.click.ro/......14525.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu