| alexRE a întrebat:

Cine a vizitat Slanic Moldova? E frumos, se merita o vizita?, Vreau sa mentionez ca sunt din Bacau.As vrea sa merg Duminica daca nu ploua, sar merita 15 ron biletul sa vizitez statiunea?
Si ce pot vedea acolo?
Sau ce pot face acoloo?

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

E foarte frumos. Chiar merita! Plimbare placuta!
Se poate vizita salina, peisajul este super...

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Pai slanic moldova e un orasel ff mic...mai de graba un cartier. oricum, se merita. e un paruclet frumos amenajat acolo, cu multe stand-uri de suvenire si chestii. iar daca ei o masina pana in targu-ocna poti sa vizitezi mina de sare.chiar se meritahappy. dar daca mergi in mina, i'ati haine grosute pentru ca e cam frig inauntruhee hee. iar acum trei ani, cand am mers eu, am platit cam 120 de lei pe un abonament de o saptamana pentru ocna(3 persoane). se meritabig grin.