| alexutza222 a întrebat:

Cine este pers. care "v-a schimbat viata / v-a schimba modul de a gandi"?batting eyelashesfunda

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Pai prietenul meu, inainte eram mult mai rebela, nu-mi prea pasa ce fac sau daca fac ceva gresit si ca persoanele de langa mine sufera ci vroiam sa fac cemi place atat! Dar cu ajutorul lui m-am schimbat dar si el, aman2. Iar acum sper ca sa fim impreuna pentru todeauna si sa nu dispara magia asta ce e intre noi! E baiatul cu care as vrea smai petrec ultima sec din viata!

12 răspunsuri:
| georgiana_5779 a răspuns:

Nu e o persoana, e o carte. mai multe de fapt.

Răspuns utilizator avertizat
| eusnualta_8950 a răspuns:

Nu s`a nascut acea persoanawinkingsi nici n`o sa fie sigur happy.smug

| RMihai a răspuns:

Persoana care ma schimbat pe mine a fost prima prietena pe care o am si acum (alexandra o cheama fara gluma), sunt mai intelegator si mai rabdator de cand am cunoscut-o mai ales cu fetele iar modu de gandire mi s-a schimbat f mult de cand am vazut filmele cu personaju din imagine

| mariusrap a răspuns:

Bunica

| TeoPT a răspuns:

Mie nu imi schimba nimeni modul de a gandi. Gandesc cum vreau eu si daca vreau eu imi schimb modul de a gandi in functie de atmosfera din jurul meu. Sunt incapatanat de felul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu big grin mi-a schimbat modul de a gandi

| mistikk a răspuns:

Degeaba spuneti ca nu va schimba nimeni modul de a gandi pentru ca te uiti in jur si depinde ce vezi... poti sa iti doresti sa fi o persoana mai buna sau poti sa iti doresti sa devii una mai rea niciodata nu ai sa te schimbi doar ca asa iti vine tie ci te schimbi dupa anumite persoane sau dupa anumite situatii ...imprejurari

| Aysa19 a răspuns:

Multumesc de funda:*

| pwp a răspuns:

Nu e o persoana, e o comunitate.TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata.