| annonnimus a întrebat:

Cine isi petrece vacanta in Cipru? Unde anume in Cipru?

2 răspunsuri:
| andras14 a răspuns:

Am fost in cipru acum 2 luni in pafhos este superb se vorbeste greaca dar si engleza este vorbita cam de toti fiind fosta colonie englezeasca, si este la sud de turcia o insula in marea mediterana o recomand pentru ca m-am simtit excelent in cele 10 zile petrecute acolo

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Hey! Eu sunt nascut in Cipru! Iti recomand Larnaca, Ayia Nappa si Limassol.Aceste 3 statiuni sunt la mare si sunt pline de magazine, baruri, cluburi etc. Daca vrei sa vii in centru atunci trebuie sa vii in Nicosia!