| 3u a întrebat:

Vine Vacanta, cum o veti petrece?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Net
filme seriale muzica afara distractie

| Corina a răspuns:

Ceilalti elevi vor petrece vacanta fiecare cum va putea, dar tu, cu siguranta, ar trebui s-o petreci cu cartea de gramatica in mana, caci ai lipsuri mari.

| OanaG a răspuns:

Ma voi relaxa, ma voi plimba, ma voi bronza, ma pun pe slabit si cam atat! Uit de tot ce tine de scoala angry

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poi.eu as vrea in cel mai frumos loc, un excelent loc.acasalaughingdar cred ca la bunici, la mare, la rude, cu prietenii...etcwinking

| AdY a răspuns:

Ma antrenez, invat limba italiana si maninc multe cirese si cap[sune! Nu ma gindesc la scoala

| Petronela a răspuns:

Pai o sa vad cum mi-o voi petrece...inca nu am planuri de vacanta