| cici_6785 a întrebat:

Unde va veti petrece vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| Alexandrinaa a răspuns:

Daca ma ajuta Dumnezeu, iau bacul cu brio, iar dupa ce ma inscriu la facultate si imi dau si titularizarea (termin liceu pedagogic), voi trage o fuga in Miami. Imi doresc sa merg acolo cu prietenul meu. Sper sa-i pot fi alaturi, iar cand ma intorc, voi incepe sa lucrez... ca doar trebuie sa fim utili in societate, nu? happy

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu voi vea vacanta(concediu), anul asta mi-am luat deja doua concedii, si daca pot o sa imi maiiau unul la toamna, in vara inntotdeauna imi este greu sa plec undeva.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Pe acasa
pe la mare
prin excursii....mai vad eu ce se iveste intre timp

| Adelina_5610 a răspuns:

Merg in romania:->...

| beautykillls a răspuns:

Greecia, 1 luna love strucklove strucklove struck abia astept, ma intalnesc cu prietenul, el fiind din ro si eu din scotia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu plec in Cipru la munca, probabil pe terasa la bere, multaaaaaaaaa bereeeeeeeebig grin.