| blue2041 a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie cateva detalii despre Grecia? Vremea in luna noiembrie, preturile, cum sunt anotimpurile, temperaturi si...pareri personale

1 răspuns:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Toata grecie e frumoasa, depinde de guget, dar mai frumos este in luna iunie atunci e tot farmecul(mie imi place caldura)dar in luna noiembrie se mai poate face plaja si baie cat de cat depinde in ce parte a greciei te afli(cam 17-25 C in luna noiembrei )