| Lovetolove a întrebat:

A citit cineva Anna Karenina? Nu ma intereseaza ce zice orice rezumat sau filmul cum ca "e povestea uneia care se sinucide". Ma intereseaza asa..cateva detalii, ceea ce ati retinut. Nu pareri personale.

1 răspuns:
| purplestar9494 a răspuns:

Pune mana si citeste cartea daca ai de facut vreun referat sau vreun comentariu pentru vreo tema. Poate primesti niste detalii gresite si te trezesti in fata clasei ca debitezi tampenii si te faci de tot rasul!