| noname_1116 a întrebat:

Cn imi povesteste ultima lui vacanta la mare/munte/in alt oras/tara?

5 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Buna, eram in Valencia, acum doua verihappy. De fapt venisem din Zaragoza la Oceanografic.nu a fost o vacanta lunga, insa am patit-osad. Am terminat de vizionat toate vietatile, plantele, minunile Oceanograficului, de altfel miraculos. Apoi am hotarat cu prietenul meu, fratele sau si prietena acestuia sa mergem cateva ore pe plaja.Toate bune si frumoase.Am parcat masina, era un om de culoare care cica ne ajuta sa parcam, in fine.am ajuns pe plaja, am facut baie, a fost totul bine.au trecut vreo 2-3 ore.La intoarcere am gasit geamul masinii spart.Imi lasasem geanta pe bancheta din spate, din greseala, de fapt nici nu mi-am dat seama cum am lasat-o acolo.In interorul acesteia aveam toate actele(pasapoarte, buletine, un telefon bun si scumpsad, nou cumparat, ceasul meu si alte lucruri neansemnate.Insa cele mai grele au fost consecintele.Nu mai aveam acte sa ne intoarcem in taralaughingInsa am rezolvat si astea la Ambasada din Barcelona.Prin urmare nu doresc nimanui o asemenea vacanta.Numai bine.

| juno a răspuns:

La marea Santander:X. Aerul sarat, briza marina, caldura soarelui, racoarea valurilor, nisipul fin de sub picioare, scoicile aduse la mal, peisajul...(padure mai sus de plaja pe o portiune) Paradisul pe pamant! :X si sa nu uit... curatenia de pe plaja.

| Alex_7297 a răspuns:

Bă, asta e temă! Voi chiar nu v-aţi prins? V-a fentat!laughing

| noname_1116 explică:

Alex... incercam si eu sa imi termin temele si u ce faci laughing nu pot sa fac nimic aici laughing

| AlecSSyA a răspuns:

A fost super! Ador tarile straine!