| natalyia a întrebat:

Voi ce faceti in vacanta de vara? eu merg la tara si la munte. voi?

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

In primul rand sper sa trec cu bine de bac, iar apoi sa merg la mare, la munte, sa ma inscriu la facultate, sa ma distrez la maxim, sa profit de fiecare secunda pentru ca acestia sunt cei mai frumosi ani din viata si e pacat sa ii pierdem plictisindu-ne sau asteptand sa treaca timpul ca poate vin vremuri mai bune...

| Absent a răspuns:

Nu mi-am facut inca planuri, stiu doar ca o sa fie o vacanta frumoasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Pai eu o sa am o vara lunga si obositoare! Merg in Italia la mare pa o insula a matusii mele! Dar in acelasi timp expeditiile pe munte si inotatul in mare.Tu? Vacanta frumoasa!
P.S:NU ma dau mare!