| BigV a întrebat:

Credeti ca este rentabil/convenabil sa folositi autocarul in pofida masinii personale pentru o distanta de 150 de km? PS Rog cocalarii/pitzipoancele care sunt prea mandri/mandre pentru a folosi un mijloc de transport in comun sa nu raspunda!

2 răspunsuri:
| BigV explică:

Am spus ca daca esti cretin nu trebuie sa raspunzi! Pe langa faptul ca esti cocalar mai esti si analfabet! Sfatul meu, spala-te cu benzina si apoi da-ti foc! Cu totii au ferari(ma inchipuitule) cand stau pe net dar cand ies afara au niste adidasi jegosi si cam atat!

| gaby1270 a răspuns:

Eu zic ca in autocar e mai relaxant dar cu masina personala ajungi mai repede ca pret tot acolo e si daca mergi ca autocarul si cu masina