| shadow23 a întrebat:

De ce nu sunt stresati cocalarii / pitzipoancele? Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Eff a răspuns:

Pentru ca in prostia lor nemarginita, in imbecilitatea tipica de pitipoanca/cocalar, neuronul, unicul neuron dezaxat care e si ala putin rahitic si pe jumatate mort, trebuie doar sa le aminteasca sa se dea cu ruj roz pe bot(pitipoance) sau sa isi geleze freza de fotbalist(cocalari).
Pentru ca pitipoanca, respectiv cocalarul, au o durere continua in cur despre tot ce se intampla in jurul lor, mai putin despre barfe de genu cu cine s-a culcat x sau cum s-a imbracat y.
Pentru ca pitiopoance/cocalari fiind, se cred prea "jmecheri" (cu litera "jm") sa se streseze despre lucrurile de zi de zi, gen raman corigenti la mate de prosti ce sunt sau alte alea.
Pentru ca primesc bani de la ma`sa si tacsu, fosti coca/piti, trecuti de varsta cu pricina, ca sa isi cumpere de la taraba din colt blugi pe care scrie pe cracu stang versace si ochelari de soare ca de musca cu care sa isi faca poze sa le puna pe hi5.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Poate pentru ca traiesc intr-o realitate paralela?thinking

| Arthur a răspuns:

Pentru că se cred deasupra celorlalţi, într-o lume la care un muritor de rând nu are cum accede. Pentru ei toţi ceilalţi sunt: fraieri, ţărani, zdrenţe, hahalere şi alte caracteristici încurajatoare.hee hee

| Mwhahahaa a răspuns:

De ce sa fie stresati?
Ei se cred smecheri, si foarte ok in "pielea" lor. happy

| paramore a răspuns:

Daca gandesti cand te preocupa ceva iti faci probleme, te stresezi. dar dk ei nu gandesclaughingde unde atata stres

| divinuu a răspuns:

Da lasati ma oamenii in pacestraight face Bravo lor ca nu se streseaza, ce treaba aveti?straight face Stresati-va voi

| Goofy77 a răspuns:

Pentru ca la ei materia cenusie este pe cale de disparitie sau chiar a disparut de ani buni?

| elamit a răspuns:

Pentru ca atat ii duce doxa si intotdeauna le va fi frica ca li se vor termina bani.