| BigV a întrebat:

Credeti ca este rentabil/convenabil sa folositi autocarul in pofida masinii personale pentru o distanta de 150 de km? P. S Rog cocalarii/pitzipoancele care sunt prea mandri/mandre pentru a folosi un mijloc de transport in comun sa nu raspunda!

2 răspunsuri:
| buzedulci a răspuns:

Depinde si de trafic.si cat mai ai de mers din statia de bus pana la locul de munca. daca faci traseul asta zilnic.ar fi fost mai ok sa ne spui daca e zilnic sau ocazional happy

| Oani a răspuns:

Pai la ce pret a ajuns benzina este mai rentabil sa mergi cu autocarul.dar dac atrebuie sa mai mg si in locul unde te duci pe undeva este mai bine sa iti iei masina.nici de condus nu este mult.