| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus va da un concert in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| summergirl25 a răspuns:

Sper ca da. dar cred ca nu...ma rog SPER CA DA!

80 răspunsuri:
| alexandratudor15 a răspuns:

Pai ...cine stie... dar oricum nu acum ...ci daca e peste ca-ti va ani!

| kh1ss a răspuns:

Deci pe mine ma tampesc intrebarile cu si despre miley cyrus... demi devato. tomato si cum se mai numesc fetele astea... mai... cauta pe google... pe net undeva... nu ne mai tampi cu intrebari din astea... acum cateva zile ai intrebat cate kg are miley... si unde locuiesc cand merge in vacanta... da fata aia poate sa aiba viata privata? mai lasati barfele si cititi si voi o carte...

| LittleZyzy a răspuns:

De acord cu kh1ss... daca e sa dea un concert, sigur va fi unul anuntat.Asa ca nu are rost sa ne dam cu presupusul.

cristian
| cristian a răspuns:

Sigur ca da.
Trebuie numai sa-i faci invitatie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sigur va veni ca au dat si videoclipuri cu cantecul care in va canta best uir of uarl dar are un pic si kh1ss dreptate se va anunta daca va concerta

| violet a răspuns:

Daaaaaaa! Adica sper! De ce nu?
Nu sintem cine stie cine! Nu sintem o rusine... sintem oameni ca cei din america, anglia, etc!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaa! De ce nu?:-\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da un concert la bucuresti dar oricum nu la anul sau peste doi ganditiva ca nu a avut concerte in italia spania franta si are la noi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea sunt sigura ca va avea vre un concert in bucuresti dar oricu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu sper ca in sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da pe la toamna dar sunt suparata ca nu locuiesc in bucuresti ci in sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAA SI SPER CAT DE CURAND

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca va da undeva in tara nu conteaza ca nu am pasaport si nu pot iesi din tara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu mai ales ca acum suntem in criza...ar fi fain speram o iubim mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o iubesc foarte mult, cred in ea si sunt fanul ei nr1. Oastept si cred in ea pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil...si sa speram...pana atunci... TE IUBESC MILEY!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sper ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau ca nu stau in capitala! toti de acolo au parte de ce e mai frumos si mai spectaculos. nu sunt singurii oameni din Romania! doamne! o iubesc pe miley cyrus! si da, mi-as dori sa vina miley in ROMANIA din tot sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred, dar cine stie dar sa stii ca daca acest mesaj ajuge la hanna o sa ii spun ca o plac foarte multttttttttttttttttt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da in toamna lu 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da miley cyrus va da un concert in bucuresti toamna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca da va veni dar fata asta are o viata personala si in plus daca va veni se va anunta doar vorba aia e miley cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sper si mi-ar placea foarte mult