| ade98hannah a întrebat:

Miley cyrus va avea concert in romania?big grin

4 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Nu cred ea este prea talentata ca sa vina aici.Nici nu cred ca a auzit de Romania

| silver19 a răspuns:

Io nu va inteleg de ce sunteti asa rai cu ea? mie mi se pare ok cum canta, nu o ascult dar din ce am auzit are o voce destul de buna fata de alte cantarete din state care n-au voce absolut deloc, ea chiar are talent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate. Dar asta peste ceva ani...Nu are Romania destui bani pentru a aduce o,, vedeta`` atat de controversata.

| ade98hannah explică:

Mersiiii

am inteles destulll de binehappytongue

silver19, ai dreptatetongue