| hsm3 a întrebat:

Cind vine Miley Cyrus la noi in tara intr-un concert?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Dar daca sta la ea acasa ce are? ca poate are vreo treaba...winking

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Ea este foarte cunoscuta in America, in Europa mai putin dar cred ca in cativa ani va veni...nu-ti face sperante sa vine anul asta pentru ca nu cred ca are destule fonduri pentru concerte in toata lumea. Dar sa speram ca nu ne va ocoli cand va avea un concert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu daea am intrebat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce tara vine Miley Cyrus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 maisi in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca tatal unei prietene ale mele a vorbit cun tatal lui Miley Cyrus pe e-mail.(eu il cred pentru ca l-am vazut)
El i-a spus ca POATE VA veni in 2010.
Sper