| METALL2000 a întrebat:

Cand va veni Miley Cyrus in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| AceOfSpades a răspuns:

Niciodată.

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Tocmai am vazut trei intrebari consecutive de-ale tale, in care erau implicate niste concerte ale unor curvistine penale.Te superi daca iti spun ca meriti vioalta anal si visceral?

| CandyHearts a răspuns:

Doamne fereste si apara... daca vine sigur numai fete, intre varstele 6-14, imbracate in roz, vor fi prezente la concert... thumbs down

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu putin noroc nu pana la sfarsitu lumii. nu vrei tu sa inveti o tabla inmultirii ceva..sau orice altceva care e mai putin stupid

| Raynn a răspuns:

Never

| Ovidiu11 a răspuns:

Sincera, tu intrebi de toate "vedetele" disney?

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru Ovidiu11):

Buna. Tu cati ani ziceai ca ai?

| Ovidiu11 a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Nu te priveste

| Đϋffγ a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Are 11 dupa nume si dupa data de pe pagina lui face 15 in octombrie... laughing

| Ovidiu11 a răspuns (pentru Đϋffγ):

11 dupa nume? Aproape ca era sa uit sa rad, ti se pare ca esti comica nu? Am o veste proasta, nu esti sad A, si apropo 11 acela dupa "Ovidiu" este pus la nimereala, cifrele alea imi erau la indemna

| Đϋffγ a răspuns (pentru Ovidiu11):

At ai 15 tongue

| Ovidiu11 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Aici nu te contrazic, dar nu ma chinui sa-i scriu uneia cati ani am cand ea poate da frumusel click pe profilul meu si vede.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Scuze ca te dezamagesc sad dar cred ca nu va veni niciodata. Sau spune o revista americana ca va veni pe data de 5.07. 2014. Succes

| Đϋffγ a răspuns (pentru εʟʟα1Зcσσʟ):

Nu dezamagi fata sad... o sa vina si vedetele tale preferate, odata si odata ...pe la sfarsitu lumii, cine stie thinking

| Summoning a răspuns (pentru Đϋffγ):

La fel si tie

| Ovidiu11 a răspuns (pentru Đϋffγ):

Nu dezamagi fata? Traim in realitate nu intr-un vis! Asa ca nu mai visati ca vin panaramele alea in Romania.Preferi sa o minti? Adevarul doare, dar tot timpul trebuie spus.