| andrei_gheorghe a întrebat:

Cu cat timp inainte e bine sa iti faci rezervari pentru un concediu in strainatate de Craciun si Revelion? Stiu ca e devreme, dar vreau sa stiu daca sa ma apuc sa-mi fac planuri sau sa mai stau

Răspuns Câştigător
| dumitru_para a răspuns:

Eu sunt abonat la newslettere la mai multe agentii de turism si asa aflu cand incep sa se puna in vanzare biletele pentru iarna. Aleg ce imi convine si ma duc sa-l cumpar. Asa ies si mai ieftin pentru ca le iau din timp.

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

cam cu trei luni inainte e destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

august-septembrie

| maria_coritoru a răspuns:

In functie de cat vrei sa platesti poti sa-ti faci rezervarea cu 6 luni sau cu doua zile inainte.

| Eliza_marcu a răspuns:

Cu cat mai devreme cu atat mai bine, as spune ca poti sa te gandesti imediat dupa ce te-ai intors din concediul din vara.