| anonim_4396 a întrebat:

/stiu ca e km devreme pentru intrebarea asta
dar ce planuri aveti pentru craciun si revelion?:X

Răspuns Câştigător
| sam a răspuns:

Nici eu nu stiu exact... o sa stam probabil in oras si ne hotaram cu o seara inainte la cine mergem(revelion)
nu e prea devreme sa intrebi, chiar mi'ai adus aminte...in august stateam la o terasa cu mai multi prieteni si era si un tip care din lipsa de subiecte de conversatie ma intreaba:Ce faci de revelion? laughing
atunci ni s-a parut tuturor deplasata intrebarea...
tu ce planuri ai?
ti pup!

12 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In fiecare an mergem in alta parte, la un prieten, la socri, in Italia, in Grecia dar anul asta stam acasa avem musafiri, deci vom petrece sarbatorile acasa cu foarte multi prieteni.

| MM a răspuns:

Chiar ca e devreme intrebarea asta pentru mine.Nici nu m-am gandit.Ca de obicei, las totul in ultimul moment, dar o sa fac ce face toata lumea : o petrecere cu prietenii, 2-3 zile la munte... Important e sa fii inconjurat de persoanele dragi, mai putin conteaza locatia.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Voi petrece sarbatorile acasa, alaturi de familie.

Răspuns utilizator avertizat
| LCD a răspuns:

Pai la munte si petrecere cu prietenii in alt oras big grin
abia astept happy

| dean a răspuns:

Acasa cu familia, asteptam niste rude din America, care speram ca vor ajunge pana pe 25 decembrie si alte rude de la Gaesti, nimic nu e mai frumos, decat sa stai cu toata familia, rude, prieteni, sa povestiti, sa va bucurati impreuna de sarbatori, pace voua!

| sam a răspuns:

Scuze! n'am vazut big grin

mersi pentru fundita!

ti pup!

| cripistinna a răspuns:

Singuri, acasa.

| ketty a răspuns:

Pai Craciunul e o sarbatoare speciala pentru familia mea si o petrecem in famile in fiecare an... iar de revelion incepe sa devina traditie sa mergem la muntebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi petrece sarbatorile de iarna cu mama mea si restul familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi spui.ast craciunu din varalaughing
ew ma duc cu pr la munte vreo 2 zile.De craciun in familie. Iar de revelion o cina romanticbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am scris mai sustongue