| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Ce planuri ( si de ce acel plan) aveti pentru Craciun si Revelion?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Să nu lucrez.
Anii trecuți am lucrat.

| Drimmero a răspuns:

Eu nu stiu ce voi face maine si tu deja intrebi de Craciun si Revelion, mai e pana acolo, cel mai probabil voi face fix nimic, o masa in familie, prieteni si cam atat.

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Am zis sa intreb... Sunt unele persoane care au deja totul stabilit

| Drimmero a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Te numeri printre cei care au stabilit?

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Drimmero):

Chiar nu... Am o propunere de a merge la o "sauna cu suflete " în R Moldova pe care cred ca o s-o accept

| GabiDumitrescu a răspuns:

In padure dupa fragi si mure! Otherwise, no damn idea.

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu, probabil bradul, pregătesc mai multe preparate si pe acasa. Daca stau bine financiar poate reușesc să merg la ceva cabanuta dar nu e sigur.Pana atunci nu prea imi fac planuri ca nu stiu ce va fi.

| Mayhem666 a răspuns:

Sa stau acasa, exact cum am facut in fiecare an.

| wildthing a răspuns:

Craciunul mi-l voi petrece la Los Angeles cu Angelina Jolie...e cam plictisitoare, dar daca m-a implorat, zic hai sa-i indeplinesc dorinta. De Revelion cel mai probabil ma intorc acasa, pentru ca intotdeauna ma plictisesc repede de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta:https://youtu.be/s_FqZHZi-5o