| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai ok sa pleci in Istanbul? La all inclusive cu bilete de avion dus-intors incluse, sau la hotel doar cu mic dejun si avion separat? Aveti si alte idei? Mi-ai putea arata? Eu vreau pentru la vara! Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Istanbul e un oras plin de suprize culinare. Ar fi mare pacat sa stai toata ziua sa mananci aceeasi mancare in acelasi hotel.

| aditimus a răspuns:

Cel mai sigur mergi la hotel all inclusive si bilete de avion separat.

| DeMicUnCălător a răspuns:

All inclusiv nu-i bine daca vrei sa arati bine. Noi cand plecam in vacanta luam totul separat, functioneaza la fix.