| AnielAn a întrebat:

Cum găsesc în tarif de intrare la Băile Govora? Mă refer la apa aia care ajuta la tratarea unor afecțiuni. Pe internet îmi dau doar hoteluri unde sa mă cazez. Stiti cum pot sa dau de ele?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu o sa gasesti preturi pe internet, deoarece sunt pachete care contin 10, 20, 30 de sedinte, cu consultatia medicala aferenta, cu diverse proceduri samd.
Cand ai deja trimiterea de la medic in mana, suni la ei si le spui ce proceduri ai nevoie, iar ei iti fac un calcul.
Asta daca mergi cu trimitere de la medic pentru tratament complex. Daca nu, poti merge prin statiune si oprii la diverse izvoare si bea cata apa doresti, pe gratis.