| LuckyFf a întrebat:

Buna,am mare nevoie de ceva. Stiti la Ostroveni in Valcea sunt niste cabanute aproape de strand si as vrea sa ma cazez acolo. Ma poate ajuta cineva cu numarul de telefon de acolo, il tot caut si nu gasesc la nimeni. Va rog in 2 zile plec si as vrea sa ma cazez acolo.
URGENT! Funda+ vot!

7 răspunsuri:
| daniellle a răspuns:

Desigur, nu le pot lăsa aici însă îţi voi da un mesaj cu ele. big grin

| LuckyFf explică (pentru daniellle):

Chiar am urgenta nevoie de el < sa sun cat mai curand sa ma pot caza > As aprecia daca mi l-ai da si ar fi si bun

| daniellle a răspuns (pentru LuckyFf):

Ţi-am lăsat un mesaj.

| LuckyFf explică (pentru daniellle):

L-am primit, multumesc. dar am sunat mai devreme acolo si unul dintre numere este nealocat iar celalat nu raspunde nimeni. Esti sigura ca acele sunt numerele bune? Pana acum am gasit 6 numere de telefon si nu a fost nici unul bun straight face

| daniellle a răspuns (pentru LuckyFf):

Mai poţi încerca să suni, am mai găsit două numere. Ţi le las?

| LuckyFf explică (pentru daniellle):

Ok, tot prin mesaj. multumesc.

| JessicaIoana a răspuns:

Hei am gasit si eu, ti-l las aici ca vad ca este si pe net happy, 0745990375 - ( Nicu ) uite si email-ul camping_antonio@yahoo.com si uite ce o descriere a punem la dispoziție :
- 5 căsuțe de lemn, fiecare având 3 locuri;
- 1 pat matrimonial + 1 pat simplu;
- parcare în incinta Campingului;
- baie (toaleta-chiuveta); funda?